Deze website gebruikt cookies

Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, gebruikt onze site cookies. Deze worden gebruikt om de site te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze site, of door op ‘ga verder’ te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies.

Ga verder
Warenhuis Vanderveen Assen

Vandaag geopend van

Vandaag
09:30 - 21:00
vrijdag, 02 februari 2024 15:42

Valentijn bij Vanderveen!

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

We hebben een V, we hebben een hart! Kortom, wij hebben letterlijk alles in huis voor een perfecte Valentijnsdag!

  • De A is van Annelies, zij van de bloemen! Of zeg het met chocola, met heerlijke bonbons van Sijl. Of vier Valentijn buiten de deur, met een heerlijk diner bij River | Lunch Café Diner.
  • Bij de afdeling Koken & Tafelen hebben ze uiteraard het nieuwste Blond Amsterdam Valentijnsservies! Heel mooi om te gebruiken als je een lekker stukje vlaai wilt eten! Onze Akkelien van de afdeling Multivlaai maakt met chocoladehartjes van iedere vlaai een Valentijnsvlaai! Over hartjes gesproken: haar man Ricardo, van de warenhuisrestaurant Societea, kan hartjes maken op je cappuccino! Vraag ernaar als je een kop koffie bestelt: hij heeft verschillende sjabloontjes. Dan smaakt alles net even wat lekkerder!
  • Over lekker gesproken, oh la la! Bij onze Drogisterij DA hebben ze sinds kort Easytoys in het assortiment! En over toys gesproken, onze afdeling Intertoys heeft natuurlijk ook zoveel leuks op Valentijnsgebied! Bijvoorbeeld een boeket bloemen van Lego, of een leuke beer! Of verwen jezelf, met een tas van Duifhuizen (bijvoorbeeld eentje van het merk Valentino!).
  • Ben je van plan om op één knie te gaan, ga dan even langs bij Juwelier Jan ten Hoor. Jan en Ilse zijn al jaren getrouwd en weten alles over verlovings- en trouwringen! Ringen vind je ook bij de sieradenafdeling BIBA: bijvoorbeeld die mooie exemplaren van Charmin's. Onze Megan, van de afdeling Parfumerie Pour Vous, is fan! Fan is zij ook van de mooie geuren van bijvoorbeeld Chanel en Dior. Kom gauw langs en profiteer van fijne aanbiedingen!
  • Met een lekker luchtje op ben je klaar voor een date. Snel even langs de afdeling Linolux voor een mooi setje lingerie (bijvoorbeeld uit de prachtige nieuwe series van Mey of PrimaDonna) en voor hem natuurlijk een gave boxer in Valentijnsrood van Michael Kors! Maak het af bij Blom Mode met een prachtige nieuwe outfit. Een paar stappen verder zit Upto Date: heel veel leuke mode én accessoires. Ga bijvoorbeeld voor zo'n leuke ketting van My Jewellery. En let op! Profiteer bovendien van dubbele punten op Valentijnsdag! Als je punten hebt gespaard met je aankopen bij Blom en Upto Date, en begin februari een cheque hebt ontvangen, zijn die punten alléén op 14 februari het dubbele waard!
  • Heb je trek gekregen van al dat shoppen? Dan is het tijd om richting ons versplein te gaan. Bij Mercado Don Emilio en Keurslager Jan Mager vind je heel veel lekkers en we weten allemaal: liefde gaat door de maag! Je kunt ook zelf gaan bakken: bij onze afdeling Pipoos vind je meer dan alleen knutselspullen. We hebben namelijk ook alles wat je nodig hebt om bijvoorbeeld een Valentijnstaart te bakken, van bakmixen tot taartversiering.
  • Vanaf Pipoos sta je in twee stappen bij de VVV: daar vind je heel veel leuke, lieve, typisch Drentse cadeautjes! Wil je het zeggen met een kaartje, kom dan even langs bij de afdeling Bruna. Daar vind je ook diverse kleine kadootjes, van chocola tot sleutelhangers.
  • Tot slot nog even naar boven, naar de woonetage, voor kaarsen op de afdeling Trendhopper, en een Mart Visser vloerkleed bij de in het afgelopen najaar geopende afdeling Decorette. Hoor je denkbeeldig het haardvuur al knapperen?
  • Snel weer met de trap omlaag voor de finishing touch: een lekker muziekje! Met bijna 30.000 cd's en elpees op voorraad kunnen Gert Jan, Gerry, Robin en Erik van onze landelijke bekende muziekafdeling vinden wat jij zoekt!

Kortom, zoek je inspiratie, kom dan gezellig langs in het warenhuis!

Of kijk op de afbeeldingen hieronder!

Spread liggen voor op NC

Lees 123 keer Laatst aangepast op maandag, 05 februari 2024 13:15