Deze website gebruikt cookies

Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, gebruikt onze site cookies. Deze worden gebruikt om de site te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze site, of door op ‘ga verder’ te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies.

Ga verder
Warenhuis Vanderveen Assen

Vandaag geopend van

Vandaag
09:30 - 17:00
donderdag, 26 oktober 2023 22:59

DHL ServicePoint (bij de afdeling Intertoys)

Ontvang, verzend of retourneer je pakket

  • Als je pakketten verstuurt via een DHL ServicePoint, bijvoorbeeld bij onze afdeling Intertoys op de 1e etage van het warenhuis, dan weet je zeker dat het goed zit.
  • Je kunt pakketten hier ook ontvangen. Handig, want dan loop je geen risico om de bezorger mis te lopen. En het is ook nog eens beter voor het milieu. Zodra je pakket klaarligt, ontvang je een bericht. Vergeet je niet een geldig identiteitsbewijs mee te nemen?

Check de openingstijden van het Warenhuis Vanderveen-pakketpunt bij de afdeling Intertoys op de eerste etage via de DHL ServicePoint-zoeker. Dit DHL Pakketautomaten is geopend tijdens de openingstijden van het warenhuis (en dus ook op de koopzondagen).

Simpel versturen

Verstuur eenvoudig en snel je pakket direct online. De verzendkosten voor je pakket worden direct berekent. Vul alle gegevens in en het enige wat je nog hoeft te doen is het pakket brengen naar het DHL-ServicePoint bij onze afdeling Intertoys.

Razendsnel retour

Terugsturen is een eitje. Volg de instructies van de webshop waar je hebt besteld en bewaar het verzendbewijs dat je hebt ontvangen.

Hulp nodig?

De medewerkers van onze afdeling Intertoys helpen je graag!

Intertoys DHL ServicePoint

Lees 125 keer